PROMOCJA „Z naszym Bankiem stać Cię na więcej”

 baner bps 730x300 tf

Z naszym bankiem stać Cię na więcej! Załóż konto w naszym Banku z kartą Mastercard®. Płać nią i odbierz e-vouchery do sklepów RTV Euro AGD o wartości nawet do 300 zł.

 

Jak odbierzesz 300 zł na zakupy w

EURO RTV AGD Logo
krok 1 krok 2 krok 3

Po otrzymaniu karty, aktywuj ją jak najszybciej i w ciągu 3 dni zaloguj się do programu Bezcenne® Chwile.

Płać swoją nową kartą Mastercard® za min. 100 zł w ciągu 30 dni - otrzymasz e-voucher o wartości 100 zł.
Odbierz nawet 3 e-vouchery o wartości 100 zł każdy do RTV EURO AGD w programie Bezcenne® Chwile.
 
Płać kartą dalej i odbieraj punkty, które możesz zamieniać na wybrane przez ciebie nagrody w programie Bezcenne® Chwile. 

 


Jak dołączysz do promocji? 


Założyłeś nowe konto po sąsiedzku i otrzymałeś już swoją nową kartę Mastercard®? To super! Teraz zapraszamy Cię na stronę www.bezcennechwile.pl, gdzie będziesz mógł zgłosić swoja nową kartę do promocji i odebrać nawet 300 złotych bonusu! Pamiętaj, żeby zarejestrować swoja nową kartę na stronie www.bezcennechwile.pl nie później niż w ciągu 3 dni od założenia konta! 

 

Karty, które biorą udział w promocji

Mastercard Debit Mastercard Credit Mastercard World Credit
Mastercard Debit
(Karta debetowa)
Mastercard Credit
(Karta kredytowa)
Mastercard World Credit
(Karta kredytowa)


Promocja trwa do 20.06.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród i obowiązuje w wybranych Bankach z Grupy BPS. Płać kartą na łączną kwotę min. 100 zł w co najmniej jednym z trzech 30-dniowych okresów, aby odebrać e-voucher o wartości 100 zł. Maksymalnie możesz odebrać e-vouchery na łączną kwotę 300 zł. Nagrody wydawane są w postaci punktów, które można wymienić na Nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu Nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Szczegóły w regulaminie na stronie mojbank.pl/konto. Organizatorem promocji jest Mastercard Europe S.A.
Regulamin promocji jest dostępny tutaj.