Aktualności

Uwaga!!!

Uwaga!!!

1 października 2021
Dwa podmioty
Bank Spółdzielczy w Kocku i Bank Spółdzielczy w Łukowie
łącząc się utworzyły jeden podmiot
BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁUKOWIE
Dla Klientów obydwu Banków nie stanowi to żadnych zmian.


Zarząd

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo,

Drodzy Klienci,

uprzejmie informujemy, że dwa działające na rynku lokalnym Banki: Bank Spółdzielczy w Łukowie /przyłączający/ oraz Bank Spółdzielczy w Kocku /przyłączany/, postanowiły połączyć siły, tworząc jednolity prężny podmiot finansowy.

Ta strategiczna decyzja sprawi, iż stworzony zostanie solidny i o większych możliwościach działania Bank Spółdzielczy. Gwarantuje to potencjał posiadany przez obydwa Banki. Celem połączenia jest przede wszystkim spełnienie Państwa oczekiwań, dotyczących różnych proponowanych produktów bankowych oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie.

Pragniemy podkreślić i zapewnić, iż cały proces łączenia Banków pozostanie nieodczuwalny dla Państwa i w żaden sposób nie będzie wpływał na wzajemne relacje. Dołożymy wszelkich starań, by wszystkie działania konsolidacyjne postępowały systematycznie i bez żadnych zakłóceń.

Odpowiednie Uchwały, potwierdzające wolę połączenia zostały już podjęte przez organy obu Banków.

Jesteśmy przekonani, że podjęta decyzja to bardzo dobre rozwiązanie, a połączone Banki dysponować będą większymi zasobami finansowymi, sprawną organizacją, wyspecjalizowanym zespołem i najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki temu będziemy mogli Państwu zaoferować bogatszą ofertę, w zależności od potrzeb.

Zarząd Banku

Komunikat

TARCZA PFR 1.0

Proces umorzeń subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0.

Po 29 kwietnia 2021 r. rozpoczyna się proces umarzania subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0. dla mikro, małych i średnich firm.Proces umorzeń zostanie zainicjowany indywidualnie dla każdej subwencji, w rocznicę wpłynięcia środków na rachunek firmy.

Warto pamiętać, że firmy, których działalność jest wykonywana w jednym lub więcej z 54 kodów PKD, które skorzystały z Tarczy Finansowej PFR 2.0, będą mogły po spełnieniu warunków formalnych skorzystać z 100 proc. umorzenia subwencji.

Zebrania Grup Członkowskich Banku Spółdzielczego w Łukowie

Zebrania Grup Członkowskich Banku Spółdzielczego w Łukowie

Zarząd Banku Spółdzielczego w Łukowie, zgodnie z zapisami & 37 i 38 Statutu Banku, zawiadamia Członków Banku, mieszkańców miasta, gminy i powiatu Łuków, Stanin, że w dniu 06 lipca 2021 r. odbędą się zebrania  Grup Członkowskich Banku Spółdzielczego w Łukowie z proponowanym porządkiem.

Ta strona używa plików cookies.
Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.