O nas

Bank Spółdzielczy w Łukowie to jeden z najstarszych Banków Spółdzielczych  w województwie lubelskim. To Bank  aktywny, rzetelny partner świadczący kompleksowe i efektywne usługi finansowe na rynku lokalnym od ponad 110 lat. Głęboko zakorzeniony w lokalnym środowisku i skutecznie łączący tradycje z nowoczesnością.

Bank o charakterze lokalnym, ukierunkowany na bezpieczną,  kompleksową obsługę finansową przedsiębiorców, budżetów samorządowych, Klientów indywidualnych, spełniający w pełni potrzeby właścicieli  -  członków, Klientów Banku, tak aby mogli prowadzić efektywną i dynamiczną działalność na jak najwyższym poziomie w celu osiągania sukcesów gospodarczych i osobistych. Na rynku usług bankowych wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz szybkość podejmowania decyzji. Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo finansowe partnerów biznesowych  oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie. Przyczyniając się wspólnie do rozwoju środowiska  lokalnego, pamiętamy o tym, że to Klient wyznacza standardy obsługi. Bank wspiera również inicjatywy mające wpływ na rozwój społeczno – gospodarczy naszego regionu.  Pokolenie po pokoleniu rozwijamy się nieustannie, przystosowując do zmieniających się warunków w sektorze usług bankowych, świadczymy usługi dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność  i zaufanie.  Jednocześnie wciąż szukamy nowych rozwiązań, które pozwolą nam być jeszcze bliżej naszych Klientów.

Bank Spółdzielczy w Łukowie to nowoczesny Bank, zbudowany na wiarygodności i zaufaniu naszych Klientów, zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości SA. i należący do Spółdzielni Ochrony Zrzeszeni BPS S.A.